STRABAG MTB marathon cup 2017
Úvod
2016
|
2015
|
2014
|
2013
|
2012
|
2011
|
2010
|
2009
Oficiální stránky
MEL - Muži Elita (19 a více let s licencí ČSC)
ŽEL - Ženy Elita (19 a více let)
MH - Muži Hobby (19 - 29 let)
M30 - Muži Masters (30 – 39 let)
M40 - Muži Masters (40 a více let)
Jméno:
MEL - Muži Elita (19 a více let s licencí ČSC)
Pořadí
Jméno
Ročník
Klub
Stát
#1
#2
#3
#4
#5
Celkem
1.
RAUCHFUSS Marek
1990
Kellys Bikeranch team
CZE
275
300
245
265
300
1385
Detail
2.
BUBÍLEK Michal
1986
Kellys Bikeranch team
CZE
265
275
195
245
265
1245
Detail
3.
ŠILAR Jakub
1989
VELOCENTRUM - STRATOS AUTO
CZE
235
265
---
255
275
1030
Detail
4.
KANĚRA Michal
1986
GHOST Team
CZE
225
255
255
---
---
735
Detail
5.
BOUDNÝ Pavel
1982
Česká spořitelna - Accolade
CZE
---
---
300
300
---
600
Detail
6.
DOBŠOVIČ Vojtěch
1997
Kellys Bikeranch team
CZE
165
225
190
---
---
580
Detail
7.
ADEL Filip
1990
Superior MTB Team
CZE
300
---
265
---
---
565
Detail
8.
JEŽEK Petr
1992
Hnízdil Team
CZE
195
245
---
---
---
440
Detail
9.
DREJSL Lukáš
1986
BMC SKIBIKECENTRUM.CZ
CZE
---
235
---
195
---
430
Detail
10.
BENEŠ Jan
1990
Cyklosport - Pitstop.cz
CZE
215
---
---
185
---
400
Detail
11.
HAMAN Martin
1984
SUPERIOR RIDERS
CZE
180
---
205
---
---
385
Detail
12.
HAVEL Josef
1982
KC Slavia Praha
CZE
190
---
---
190
---
380
Detail
13.
PRŮDEK Matěj
1997
superior mtb team
CZE
---
---
275
---
---
275
Detail
14.
ULMAN Matouš
1984
Česká spořitelna-Accolade
CZE
---
---
---
275
---
275
Detail
15.
FOJTÍK Ondřej
1977
FORCE KCK ZLÍN
CZE
255
---
---
---
---
255
Detail
16.
FOJTÍK Jan
1988
FORCE KCK ZLÍN
CZE
245
---
---
---
---
245
Detail
17.
STOŠEK Martin
1994
Symbio+BMC
CZE
---
---
235
---
---
235
Detail
18.
VIŠŇOVSKÝ Tomáš
1993
PROefekt team
SVK
---
---
---
235
---
235
Detail
19.
KUPKE Marco
1984
Race Team Schillig
GER
---
235
---
---
---
235
Detail
20.
STROŽ Jan
1989
SYMBIO+ BMC
CZE
---
---
225
---
---
225
Detail
21.
PAPRSTKA Tomáš
1992
Expres CZ-Scott Team Kolín
CZE
---
---
---
225
---
225
Detail
22.
STUNA Tomáš
1985
BB Cyklosport Superior
CZE
---
225
---
---
---
225
Detail
23.
PLAŠIL Jiří
1983
KC PIVOVAR VRATISLAVICE
CZE
---
215
---
---
---
215
Detail
24.
KUBELKA Petr
1995
BMC SKIBIKECENTRUM.CZ
CZE
---
---
---
215
---
215
Detail
25.
SKÁLA Jaromír
1998
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team
CZE
---
---
215
---
---
215
Detail
26.
ZEŤÁK Michael
1998
Expres CZ-Scott Team Kolín
CZE
---
---
---
205
---
205
Detail
27.
DOLEŽEL Radovan
1994
03 ProBike
CZE
205
---
---
---
---
205
Detail
28.
JELÍNEK Pavel
1984
KC Slavia Praha
CZE
185
---
---
---
---
185
Detail
29.
DOLEŽEL Jan
1983
TJ Kovo Praha
CZE
175
---
---
---
---
175
Detail
30.
ČERNOHORSKÝ David
1996
TJ Kovo Praha
CZE
170
---
---
---
---
170
Detail
Případné připomínky a dotazy k bodování posílejte na
cpmxmtb@sportsoft.cz
.
© 2017
Český svaz cyklistiky
, created by
SportSoft