Český pohár - Cyklomarathon MTB cup 2009
Český svaz cyklistiky
CyklomaratonTOUR 2009
MEL - Muži Elita (19 a více let jen s licencí ČSC)
ŽEL - Ženy Elita (19 a více let)
MH - Muži Hobby (19 - 29 let)
M30 - Muži Masters (30 – 39 let)
M40 - Muži Masters (40 a více let)
Příjmení:
Jméno:
MEL - Muži Elita (19 a více let jen s licencí ČSC)
Pořadí
Jméno
Ročník
Klub
Stát
#1
#2
#3
#4
#5
#6
Celkem (top5)
1.
HRUŠKA Jan
1975
Cyklotrenink.com
CZE
255
300
275
275
---
300
1405
Detail
2.
JOBÁNEK Jan
1983
MERIDA BIKING TEAM
CZE
275
255
300
265
300
255
1395
Detail
3.
SEDLÁŘ Jakub
1984
Novatop-Lapierre
CZE
185
185
235
225
---
180
1010
Detail
4.
SOVIČ Petr
1988
MRX Intedoor Team
CZE
165
180
215
205
225
155
990
Detail
5.
TATÍČEK Petr
1985
Merida BIke Ranch
CZE
---
---
265
245
235
185
930
Detail
6.
BEČKA Radek
1979
Factor Bike Team
CZE
205
190
255
---
265
---
915
Detail
7.
VOKROUHLÍK Tomáš
1981
Factor Bike Team
CZE
---
275
---
300
275
---
850
Detail
8.
NOVOTNÝ Robert
1974
Factor Bike Team
CZE
245
225
---
255
---
---
725
Detail
9.
NOSEK Pavel
1984
ALLROAD CYCLING TEAM M.B.
CZE
170
160
205
---
---
165
700
Detail
10.
NEBESÁŘ Marek
1983
KC KOOPERATIVA
CZE
---
---
---
235
245
190
670
Detail
11.
TRUNSCHKA Tomáš
1980
ČS MTB Team
CZE
---
235
---
---
255
170
660
Detail
12.
ZELENÝ Ondřej
1982
Rubena Specialized
CZE
---
195
245
---
---
195
635
Detail
13.
BOUDNÝ Pavel
1982
ODLO SPECIALIZED
CZE
300
---
---
---
---
215
515
Detail
14.
FOJTÍK Ondřej
1977
VOLVO AUTO HASE MTB TEAM
CZE
265
---
---
---
---
245
510
Detail
15.
VERBA Aleš
1978
Kolokram.cz-Svijany
CZE
---
165
225
---
---
---
390
Detail
16.
TRUKSA Jakub
1987
ATOMBIKE TREK TEAM
CZE
---
150
---
---
215
---
365
Detail
17.
RAMPÍR Jan
1981
SK Jiří Team
CZE
150
---
190
---
---
---
340
Detail
18.
NOVÁK Jiří
1985
ODLO SPECIALIZED
CZE
---
---
---
---
---
275
275
Detail
19.
RYBAŘÍK Ivan
1981
VOLVO AUTO HASE MTB TEAM
CZE
---
---
---
---
---
265
265
Detail
20.
JEŽEK Václav
1977
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM
CZE
---
265
---
---
---
---
265
Detail
21.
HORÁK Martin
1977
KED cyklomax team
CZE
---
245
---
---
---
---
245
Detail
22.
KESTLER Aleš
1981
Yogi racing Ostrava
CZE
235
---
---
---
---
---
235
Detail
23.
DOLEŽAL Tomáš
1978
Axit Doldy
CZE
---
---
---
---
---
235
235
Detail
24.
BUBÍLEK Michal
1986
Merida bikeranch team
CZE
---
---
---
---
---
225
225
Detail
25.
BROŽ Matěj
1989
ODLO SPECIALIZED
CZE
225
---
---
---
---
---
225
Detail
26.
IVANOV Nikola
1985
TJ BANIK OSTRAVA OKD
CZE
215
---
---
---
---
---
215
Detail
27.
HAKL Oldřich
1981
VOLVO AUTO HASE MTB TEAM
CZE
---
215
---
---
---
---
215
Detail
28.
MATĚJŮ Jan
1982
scott scania team kolin
CZE
---
---
---
215
---
---
215
Detail
29.
KANĚRA Michal
1986
Axit Doldy
CZE
---
---
---
---
---
205
205
Detail
30.
PLESNÍK Michal
1984
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM
CZE
---
205
---
---
---
---
205
Detail
31.
ŠRETR Radek
1982
Redpoint Pearl Izumi
CZE
---
---
195
---
---
---
195
Detail
32.
ŽÁK Pavel
1987
TROB
CZE
195
---
---
---
---
---
195
Detail
33.
BUKSA Dominik
1990
ODLO SPECIALIZED
CZE
190
---
---
---
---
---
190
Detail
34.
RŮŽIČKA Matěj
1987
Trutnov
CZE
---
---
185
---
---
---
185
Detail
35.
NOVÁK Petr
1987
4Ever - Cyklo Bulis
CZE
180
---
---
---
---
---
180
Detail
36.
FRANER Jakub
1989
Bike sport servis Opava
CZE
175
---
---
---
---
---
175
Detail
37.
KLOFANDA Martin
1977
Kofola Sensor MTB Race Team
CZE
---
175
---
---
---
---
175
Detail
38.
HAMAN Martin
1984
SUPERIOR RIDERS
CZE
---
---
---
---
---
175
175
Detail
39.
DUTSCHKE René
1976
2much4you
GER
---
170
---
---
---
---
170
Detail
40.
HORÁK Ondřej
1986
TROB
CZE
160
---
---
---
---
---
160
Detail
41.
SUŠÁNKA Jan
1985
Cyklotrenink.com
CZE
---
---
---
---
---
160
160
Detail
42.
BAUMRUK Aleš
1990
MRX Intedoor Team
CZE
155
---
---
---
---
---
155
Detail
43.
SIEGERT Sebastian
1984
Team Biker-Boarder.de
GER
---
155
---
---
---
---
155
Detail
44.
LAMPRECHT Torsten
1978
2763 Zittau
GER
---
145
---
---
---
---
145
Detail
45.
GOČALTOVSKÝ Lukáš
1984
Rocktechnik Triatlon
CZE
145
---
---
---
---
---
145
Detail
46.
KOŘÍNEK Radim
1973
ODLO SPECIALIZED
CZE
140
---
---
---
---
---
140
Detail
47.
FÖRSTER Andre
1971
Oybin
GER
---
140
---
---
---
---
140
Detail
48.
WEISSFLOG Udo
1979
AG 51
GER
---
135
---
---
---
---
135
Detail
49.
ČABELICKÝ Pavel
1982
ODLO SPECIALIZED
CZE
135
---
---
---
---
---
135
Detail
50.
ŠIMÁČEK Jan
1977
BB Team
CZE
---
130
---
---
---
---
130
Detail
1
2
Created by
SportSoft