STRABAG MTB marathon cup 2019


SportSoft - timing & resulting
Jméno:

MEL - Muži Elita (19 a více let s licencí ČSC)

PořadíJménoRočníkKlubStát#1#2#3#4#5Celkem 
1. BUBÍLEK Michal1986Kross Bikeranch TeamCZE 215275205------695 Detail
2. STOŠEK Martin1994Vitalo Future CyclingCZE 300---300------600 Detail
3. ADEL Filip1990Superior Velsbike TeamCZE ---300235------535 Detail
4. ULMAN Matouš1984Česká spořitelna AccoladeCZE 265---265------530 Detail
5. RAUCHFUSS Marek1990KROSS BIKERANCH TEAMCZE ---265255------520 Detail
6. KANĚRA Michal1986GHOST TeamCZE 255---225------480 Detail
7. RYDVAL Filip1996Česká spořitelna AccoladeCZE 245---185------430 Detail
8. JEŽEK Petr1992SUPERIOR RIDERSCZE ---245175------420 Detail
9. PROCHÁZKA Jan1994CYKLOSPORT CHROPYNĚCZE ---255150------405 Detail
10. HYNEK Kristian1980VITALO FUTURE CYCLINGCZE ------275------275 Detail
11. VIŠŇOVSKÝ Tomáš1993Česká spořitelna AccoladeCZE 275------------275 Detail
12. KOBES Lukáš1996SKIBIKECENTRU.CZ teamCZE ------245------245 Detail
13. JOBÁNEK Jan1983Superior Velsbike TeamCZE 235------------235 Detail
14. SÖLTER Marcus1989NRT PROTECTIVEGER ---235---------235 Detail
15. ŠOLC Radek1985CykloTrenink.comCZE ---225---------225 Detail
16. BUKSA Dominik1990Vitalo Future CyclingCZE 225------------225 Detail
17. HOFMANN Marcel1981R2-Bike.com Mtn CrewGER ---215---------215 Detail
18. VASTL Jan1995Superior XC TeamCZE ------215------215 Detail
19. HOLUB Milan1982SK BagBikeCZE ---205---------205 Detail
20. BRZOZKA Piotr1989JBG cryospacePOL 205------------205 Detail
21. STROŽ Jan1989EthicSport cycling teamCZE 195------------195 Detail
22. STOCKER Jonas1995Edelsten - Reichel Hörgeräte MTB TeamGER ---195---------195 Detail
23. FOJTÍK Jan1988FORCE FOJTÍK HEAD TEAMCZE ------195------195 Detail
24. VLK Karel1980CK KramolínCZE ---190---------190 Detail
25. ŘEHÁK Vít1994MITAS CYKLOHELIOSCZE ------190------190 Detail
26. HOJDIK Vladimír1992Proefekt TeamSVK 190------------190 Detail
27. DAMEK Milan1992Kilpi BikeWorldCZE 185------------185 Detail
28. FOJTÍK Honza1988Force Fojtík Head TeamCZE 180------------180 Detail
29. KUNÁŠEK Josef2000 CZE ------180------180 Detail
30. PARTL Ondřej1995BIG SHOCK TEAMCZE 175------------175 Detail
31. MÜTZLITZ Torsten1984Scott Bike24 TeamGER ------170------170 Detail
32. MÁDER Daniel1991Česká spořitelna- AccoladeCZE ------165------165 Detail
33. HLŮŽEK Radim1992SKIBIKECENTRUM.CZ teamCZE ------160------160 Detail
34. MORÁVEK Tomáš1999ZPcyklo PROOFY Corratec teamCZE ------155------155 Detail
35. MÖBIS Maximilian1998AdW BerlinGER ------145------145 Detail
36. NOVÝ Pavel1993ROCK MACHINE CYKLOMAXCZE ------140------140 Detail
 

Případné připomínky a dotazy k bodování posílejte na cpmxmtb@sportsoft.cz.

 
© 2019 Český svaz cyklistiky, created by SportSoft