Český pohár marathon MTB cup 2010
Český svaz cyklistiky
Znovín Znojmo a.s.
Výsledky online
|
Výsledky ke stažení a tisku
|
Oficiální stránky ČP XC MTB
MEL - Muži Elita (19 a více let s licencí ČSC)
ŽEL - Ženy Elita (19 a více let)
MH - Muži Hobby (19 - 29 let)
M30 - Muži Masters (30 – 39 let)
M40 - Muži Masters (40 a více let)
Příjmení:
Jméno:
MEL - Muži Elita (19 a více let s licencí ČSC)
Pořadí
Jméno
Ročník
Klub
Stát
#1
#2
#3
#4
#5
#6
Celkem (top5)
1.
JOBÁNEK Jan
1983
Merida Biking Team
CZE
255
275
255
---
255
275
1315
Detail
2.
VOKROUHLÍK Tomáš
1981
Factor Bike Team
CZE
275
300
275
---
275
---
1125
Detail
3.
REEH Jiří Koloušek
1980
Scott cycling Tean Kolín
CZE
180
215
195
245
215
---
1050
Detail
4.
RYBAŘÍK Ivan
1981
Merida Biking Team
CZE
300
---
245
---
245
255
1045
Detail
5.
VEVERKA Vlastimil
1980
ROCK MACHINE - CYKLOMAX
CZE
185
235
185
---
225
---
830
Detail
6.
JEŽEK Václav
1977
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM
CZE
215
---
265
300
---
---
780
Detail
7.
BUBÍLEK Michal
1986
Kellys BikeRanch
CZE
225
---
215
---
---
265
705
Detail
8.
TRUNSCHKA Tomáš
1980
CAFFE NANNINI
CZE
205
265
190
---
---
---
660
Detail
9.
HYNEK Kristian
1980
S&H SUPERIOR MTB TEAM
CZE
---
---
---
275
300
---
575
Detail
10.
SPĚŠNÝ Milan
1977
S&H SUPERIOR MTB TEAM
CZE
---
---
---
---
265
300
565
Detail
11.
NOVÁK Jiří
1985
CZE
265
---
235
---
---
---
500
Detail
12.
NEPUSTIL Matěj
1990
MERIDA BIKING TEAM
CZE
---
---
---
---
235
245
480
Detail
12.
MARVAN Vojta
1987
Hnízdil Team
CZE
---
---
---
255
---
225
480
Detail
14.
NOVOTNÝ Robert
1974
Factor Bike Team
CZE
---
245
225
---
---
---
470
Detail
15.
KNÍŽE David
1982
VOLVO AUTO HASE
CZE
190
---
---
265
---
---
455
Detail
16.
SEDLÁŘ Jakub
1984
Novatop-Lapierre
CZE
175
---
---
---
---
215
390
Detail
17.
PILČÍK Adam
1984
GHOST-MOJEKOLO.cz
CZE
170
---
175
---
---
---
345
Detail
18.
KULHAVÝ Jaroslav
1985
Rubena Birell Specialized
CZE
---
---
300
---
---
---
300
Detail
19.
HORÁK Martin
1977
KED Cyklomax Specialized
CZE
---
255
---
---
---
---
255
Detail
20.
BOUDNÝ Pavel
1982
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE
245
---
---
---
---
---
245
Detail
21.
HRUŠKA Jan
1975
VOLVO AUTO HASE
CZE
235
---
---
---
---
---
235
Detail
21.
ŠILAR Jakub
1989
SH Superior MTB team
CZE
---
---
---
---
---
235
235
Detail
23.
AŠKA Václav
1986
Bikez.cz
CZE
---
225
---
---
---
---
225
Detail
24.
RAJCHRT Josef
1991
Česká spořitelna - Specialized
CZE
---
---
205
---
---
---
205
Detail
25.
FOJTÍK Jan
1988
VOLVO AUTO HASE
CZE
195
---
---
---
---
---
195
Detail
26.
STARK Sebastian
1987
TBR-Factory-Racing/RSG 52 Stollberg
GER
---
---
180
---
---
---
180
Detail
27.
HEINRICH Lukáš
1979
HaF Cykloteam Opava
CZE
---
---
170
---
---
---
170
Detail
28.
STEIN Mannel
1982
Naturpark Zittauer Gebirge
GER
---
---
165
---
---
---
165
Detail
28.
NOVÁK Petr
1987
4Ever - Cyklo Bulis
CZE
165
---
---
---
---
---
165
Detail
30.
JEŽEK Jiří
1974
DURATEC
CZE
160
---
---
---
---
---
160
Detail
30.
SVĚNTÝ Radek
1987
HaF Cykloteam Opava
CZE
---
---
160
---
---
---
160
Detail
32.
ZITTA Pavel
1985
CZE
---
---
155
---
---
---
155
Detail
32.
MATULA Jan
1990
Tj Agro Kolín
CZE
155
---
---
---
---
---
155
Detail
34.
VERBA Aleš
1978
CK Kolokrám-Svijany
CZE
---
---
150
---
---
---
150
Detail
35.
ŽENÍŠEK Tomáš
1966
TJ ZČE cyklistika Plzeň
CZE
---
---
145
---
---
---
145
Detail
Případné připomínky a dotazy k bodování posílejte na
cpmxmtb@sportsoft.cz
.
Created by
SportSoft